Archiwa: Speakers

dr James J. Hurtak & dr Desiree Hurtak

socjolodzy, archeolodzy i założyciele The Academy for Future Science (Akademia Nauk Przyszłości). Specjaliści w takich dziedzinach jak: archeologia, antropologia, lingwistyka biblijna, socjologia i „nauka świadomości”. Napisali 40 książek i wiele artykułów tłumaczonych na szereg języków, mówiących o wadze nauki integrującej zarówno naukę uniwersytecką, jak i duchowość w stronę pozytywnego kontaktu z wyższą inteligencją.

dr Reda Abdel Haleem

egiptolog i archeolog. Jest jednym z pierwszych egiptologów, który zwrócił uwagę na rzeźbę tzw. Drugiego Sfinksa, znajdującego się niedaleko Piramidy Chefrena. Pracował jako kierownik prac Egipsko-Polskiej Misji Archeologicznej na terenie nekropolii w Hawarze. Jest członkiem Rady Fundacji Wspierania Badań nad Ujawnianiem Wiedzy Starożytnej i Współczesnej Mądrość Narodów. Pracuje jako dyrektor terenu Trzech Piramid ds. kontaktów międzynarodowych.

dr Konstantin Korotkov

doktor nauk ścisłych, profesor wydziału mechaniki i optyki na Uniwersytecie Technologii Informacyjnych w Petersburgu, wiodący badacz Instytutu Badań Kultury Fizycznej i Sportu w Petersburgu, prezydent Międzynarodowego Towarzystwa Bioelektrografii Medycznej i Stosowanej, autor ponad 400 artykułów naukowych i 10 książek przetłumaczonych na wiele języków europejskich.

Erich von Däniken

szwajcarski pisarz i publicysta, od ponad 45 lat promujący teorię, która zakłada, że Ziemię mogły w odległej przeszłości odwiedzać istoty pozaziemskie. Napisał 41 książek dotyczących kontaktów z cywilizacjami z innych galaktyk. W tym zakresie uważany jest za autora wszechczasów, jeśli chodzi o literaturę faktu, które sprzedały się w ponad 73 milionach egzemplarzy na całym świecie. Jego książki zostały przetłumaczone na 32 języki.

Andrzej Wójcikiewicz

Prezes zarządu Fundacji Wspierania Badań nad Ujawnianiem Wiedzy Starożytnej i Współczesnej “Mądrość Narodów” oraz wykładowca kursów rozwoju osobistego Metodą Silvy. Od 2000 roku jest związany z łączeniem nauki i ezoteryki w dziedzinie archeologii i wykopalisk w Polsce i w Egipcie. Autor wielu książek, w tym cyklu poświęconego przebiegowi badań na terenie Trzech Piramid w Gizie oraz nekropolii w Hawarze.

dr Adam Szynkiewicz

geolog, emerytowany pracownik naukowy i nauczyciel akademicki geologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od roku 1979 do roku 2012 prowadził wykłady i ćwiczenia w zakresie: geologii kenozoiku, geologii krasu oraz metodyki badań GPR (Radar do Penetracji Gruntu), na uniwersytetach: Łódzkim, Warszawskim oraz Wrocławskim. Odznaczony Medalem Wietnamskiej Akademii Nauk za znaczący wkład w rozwój badań w zakresie geologii.

Michał Papierski

Nauczyciel duchowy z długoletnim doświadczeniem pracy z siłami życia. Budowniczy kamiennych kręgów, twórca piramid, wynalazca. Od 2009 roku buduje piramidy wielopoziomowe. Od wielu lat czynnie działa na rzecz cywilizacyjnej przemiany na Ziemi.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.