A.WojcikiewiczV2

Andrzej Wójcikiewicz

Polska

Jest Prezesem Zarządu Fundacji Wspierania Badań nad Ujawnianiem Wiedzy Starożytnej i Współczesnej „Mądrość Narodów”.

Od 2001 roku interesuje się zagadnieniami piramid w Gizie i tajemnicami ukrytymi pod piaskami Egiptu. Był aktywnym uczestnikiem egipsko-polskiej misji archeologicznej na nekropolii Hawara w poszukiwaniu Labiryntu Herodota dzięki umowie o współpracy naukowo-badawczej podpisanej pomiędzy Uniwersytetem Wrocławskim a Uniwersytetem w Kairze.

Pochodzi z Warszawy. Tutaj ukończył Akademię Wychowania Fizycznego. W 1970 roku wyjechał najpierw do Szwecji, a następnie do Danii, gdzie objął stanowisko trenera reprezentacji narodowej w szermierce. Brał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Monachium (1972) i Montrealu (1976) z duńskimi szermierzami. Po Olimpiadzie w Montrealu przeniósł się do stolicy Kanady – Ottawy, gdzie przez 12 lat pracował jako trener szermierki w klubie oraz jako trener reprezentacji Kanady w szermierce i pięcioboju nowoczesnym.

W 1980 roku rozpoczął studia na Uniwersytecie w Ottawie ukończone z tytułem magistra psychologii sportu. Tematem pracy naukowej było wykorzystanie technik hipnozy i sugestii posthipnotycznych w celu zmniejszenia niepożądanego stresu u szermierzy podczas zawodów.

W 1988 roku zainteresował się technikami rozwoju osobistego Metodą Silvy i ukończył kurs instruktorski u twórcy metody – José Silvy. Od 1992 roku jest dyrektorem generalnym Metody Silvy w Polsce i jako pierwszy zaprezentował ją w oryginalnej formie w swoim kraju.

Jest autorem książek: GOŁĘBICAPRZEBUDZENIE CHEOPSA – czyli Jak ocalić ludzi i ZiemięW POSZUKIWANIU WIELKIEGO LABIRYNTU – Egipt, Archeologia i rok 2012METODA SILVY W POLSCE oraz PIĄTY WYMIAR: PRZYSZŁOŚĆ TU I TERAZ – Przebudzenie Wielkiej Piramidy

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.