Michal Papierski

Michał Papierski

Polska

Michał Papierski jest nauczycielem duchowym z długoletnim doświadczeniem pracy z siłami życia. Buduje kamiennych kręgi, jest twórcą piramid i wynalazcą. W listopadzie 2011 roku był uczestnikiem Ceremonii 11.11.11 w Egipcie jako jeden z tzw. „Ziemskich Aniołów”. Przebywając w Wielkiej Piramidzie doznał olśnienia, które znacząco zaważyło na jego dalszej pracy. Swoje doświadczenie opisuje tak:

Długi i stromy korytarz wiodący do komnaty króla. Pokonujemy go wraz z innymi turystami. W końcu stajemy nad pustym sarkofagiem. Czuję przemożną potrzebę wejścia do jego wnętrza. Nie mogę się powstrzymać, robię to z potrzeby serca.

Kiedy się w nim kładę, przeszywa mnie potężny strumień żywej siły, który płynie z wnętrza Ziemi i unosi mą świadomość gdzieś ku odległym gwiazdom. Otwiera się przede mną wszechświat. Zaraz potem zalewa mnie fala wspomnień sprzed wielu tysiącleci. Moja żona… Tam, w tamtym czasie też jesteśmy razem. Czuję ogromną miłość. Miłość, która sprawiła, że kiedyś wznieśliśmy piramidy. Nasz lud zrobił to dla Ziemian, po to, żeby im pomóc. Żeby im ulżyć w losie, który już wtedy nie był szczęśliwy. Ci, którym służymy doceniają to i przyjmują naszą pomoc z wdzięcznością.

Nieśmiertelność! Moje ciało z tamtego czasu jest nieśmiertelne! Jedynie ode mnie zależy jak długo je używam. Jestem podobny do człowieka, ale bardzo od ówczesnych ludzi się różnię. Materia, z której jestem zbudowany ma inną strukturę, przypominającą kryształ. Mam ogromną pojemność mózgu. Myśli, które przez głowę przechodzą płyną łatwo i są przewodzone z nadzwyczajną prędkością. 

Wydaję głos wołając moją żonę. Głos odbija się od ścian sarkofagu milionowym echem i wychodzi jako potężny sprawczy rozkaz. Zdawałoby się, że to tylko kawałek granitu, a działa jak zwielokrotniający wzmacniacz.

Ta sama miłość, której doświadczyłem leżąc w sarkofagu trafia moją żonę pod Sfinksem. Sfinks to symbol opieki i ochrony. Dobrej, serdecznej ochrony. Ania szlocha. Płaczę razem z nią. Zanim z Egiptu wyjedziemy, będę płakał jeszcze wiele razy. Strumień wspomnień płynie nadal jeszcze przez wiele godzin po wyjściu z piramidy.

Michał wraz z żoną Anną pracują z piramidami od 2009 roku.

Budują piramidy wielopoziomowe o różnych wzorach. Łączą kształty piramid z kształtami kulistymi i spiralnymi. Wiedza na temat Świętej Geometrii w połączeniu z praktycznymi umiejętnościami i z ciągiem duchowych uświadomień pozwoliła im na stworzenie Piramid Sferycznych. Wyposażają je w kryształy, które wzmacniają ich działanie. Michał tworzy konstrukcje, Anna dobiera kryształy. Budują piramidy ogrodowe i domowe. Dzięki dobrze dobranym kształtom i materiałom udaje się uzyskać dużą skuteczność działania nawet przy niewielkich, domowych rozmiarach.

Od wielu lat czynnie działają na rzecz przemiany na Ziemi. Są miłośnikami przyrody, opiekunami zwierząt, krzewicielami roślinnego odżywiania i jego wpływu na zdrowie i rozwój duchowy. Wiedzą i doświadczeniem dzielą się na spotkaniach, warsztatach oraz poprzez publikacje w Internecie.

Oficjalna strona: www.sferycznepiramidy.pl

Teraz czytasz: Michał Papierski

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.