korotkovV3 kopia

dr Konstantin Korotkov

Rosja

Dr Konstantin Korotkov, profesor informatyki, biofizyki i psychologii, opublikował ponad 300 prac z zakresu fizyki i biologii, posiada 15 patentów i napisał 12 książek. Prowadził wykłady, seminaria i szkolenia zawodowe w 56 krajach, w tym wykładał na ponad 100 konferencjach krajowych i międzynarodowych.

W ciągu ostatnich 40 lat dr Korotkov był profesorem na kilku uniwersytetach w St. Petersburgu w Rosji, pracownikiem naukowym Instytutu Badawczego Aktywności Fizycznej i Sportu w St. Petersburgu, prezesem Międzynarodowej Unii Lekarskiej, w Applied Bioelectrography (IUMAB) oraz dyrektorem Bio-Well Companies. Dr Korotkow jest laureatem wielu nagród, w tym nagrody Prezydenta Sri Lanki w 2010 r., Nagrody Prezydenta Putina w 2014 r., Nagrody Sułtana Bali w 2016 r., Nagrody Ministerstwa Sportu Rosji w 2013 i 2017 r. W 2017 roku został mianowany Ambasadorem Pokoju w Argentynie, Ambasadorem Pokoju na Bali.

Szacunek prof. Korotkowa dla wszelkiego życia zaowocował prestiżową karierą naukową, integrując naukę i duchowość w rozwoju wielu przełomowych technologii. Kilka książek dr Korotkowa można znaleźć na Amazon.com. „Energia zdrowia”, „Energia świadomości”, „Energia kosmosu”, „Analiza elektrofotoniczna w medycynie”, „Światło po życiu”, „Energia zdrowia”, „Powstająca nauka o wodzie” oraz inne.

Jego technika obrazowania elektrofotonicznego (EPI), wcześniej nazywana techniką wizualizacji wyładowań gazowych (GDV), jest przełomem wykraczającym poza fotografię Kirliana w zakresie bezpośredniego oglądania systemu energetycznego człowieka w czasie rzeczywistym. Technologia ta pozwala uchwycić specjalną kamerą fizyczną, emocjonalną, psychiczną i duchową energię emanującą do i od osoby, roślin, płynów, proszków, obiektów nieożywionych i analizować ją przez Internet za pomocą potężnego oprogramowania umieszczonego w serwerze, co pozwala badaczowi i klientowi zobaczyć zaburzenia równowagi, które mogą wpływać na samopoczucie jednostki, znacznie ułatwiając diagnozę i znajdując przyczyny wszelkich istniejących zaburzeń równowagi, pokazując obszar ciała i zaangażowane układy narządów. Jedną z najważniejszych dotychczasowych korzyści jest możliwość dokonywania pomiarów w czasie rzeczywistym różnych metod leczenia takich schorzeń jak nowotwory, w celu określenia, która z nich jest najbardziej odpowiednia dla klienta. Dzięki tej metodzie opracowano wyjątkowe zastosowania dla diagnozowania i leczenia potrzeb fizycznych, emocjonalnych, umysłowych i duchowych w medycynie, psychologii, terapii dźwiękiem, biofizyce, genetyce, naukach przyrodniczych, rolnictwie, ekologii itp.

Najnowszy instrument, Bio-Well, jest produkowany w Hong Kongu. To urządzenie posiada certyfikaty EU, UL i FDA. Technika GDV została zaakceptowana przez rosyjskie Ministerstwo Zdrowia jako technologia medyczna oraz przez rosyjskie Ministerstwo Sportu i jest jedną z technologii krytycznych dla sportu; posiadają certyfikat FDA w USA; certyfikowany w Europie, krajach Pacyfiku, Indiach, Chinach, Australii i obu Amerykach; ponad 5000 lekarzy, praktyków i badaczy korzysta z tej technologii na wszystkich kontynentach.

Książki dr. Konstantina Korotkova wydane w Polsce: Medycyna Energetyczna oraz Woda życia

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.