Energia Świadomości – naukowe badanie zjawisk duchowości, uzdrawiania, doświadczeń po śmierci i innych tematów

dr Konstatin Korotkov

Dr Konstatin Korotkov opowie o swoich doświadczeniach z osobami o zdolnościach kontaktu ze światem duchowym (medium), uzdrowicielami i zwykłymi ludźmi na różnych kontynentach.

Jest alpinistą, profesorem i światowej sławy naukowcem, który poświęcił się badaniu świata Istot Duchowych z naukowego punktu widzenia. Nauka, informacja i Świat Duchowy to powtarzające się przez wiele lat hasła jego twórczości, a także nazwa międzynarodowych kongresów odbywających się w Sankt-Petersburgu co roku w lipcu.

Jego technika obrazowania elektrofotonicznego (EPI), wcześniej nazywana techniką wizualizacji wyładowań gazowych (GDV), jest przeznaczona do bezpośredniego oglądania systemu energetycznego człowieka w czasie rzeczywistym. Technologia ta pozwala uchwycić specjalną kamerą Bio-Well fizyczną, emocjonalną, psychiczną i duchową energię emanującą z człowieka, roślin, płynów, proszków, obiektów nieożywionych i analizować ją przez Internet za pomocą potężnego oprogramowania. Pomiary zdrowia, wynik modlitwy i energii miłości to tylko niektóre tematy tych badań.

Życie – to wielka przygoda w naszej codziennej rzeczywistości, a prezentacja ta dostarcza słuchaczom silny impuls optymizmu – tak potrzebny w dzisiejszych czasach.

Teraz czytasz: Energia Świadomości – naukowe badanie zjawisk duchowości, uzdrawiania, doświadczeń po śmierci i innych tematów

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.