Kosmiczne znaczenie Wielkiej Piramidy i światowej sieci piramid: powiązanie między umiejscowieniem piramid na Ziemi i Marsie

dr J.J. Hurtak & dr Desiree Hurtak

Podczas prezentacji przyjrzymy się meta-znaczeniu struktury Wielkiej Piramidy, reprezentującej synergię różnych dyscyplin, od architektury i matematyki po nowe odkrycia w fizyce akustycznej.

Ten wykład przedstawia intrygujące koncepcje tego, jak dawne cywilizacje pracowały nad pomysłami, które są obecnie prawie niemożliwe do odtworzenia, włączając w to unikalne ustawienia względem Oriona i innych konstelacji. Podróżując z Egiptu i Wielkiej Piramidy, przyjrzymy się także piramidom i świątyniom od Indii po Meksyk i Amerykę Południową, aby uświadomić sobie mądrość i znaczenie siatki piramid, która otacza Planetę Ziemia. Pozwoli to zrozumieć ich rolę dla naszej przeszłości i przyszłości.

Teraz czytasz: Kosmiczne znaczenie Wielkiej Piramidy i światowej sieci piramid: powiązanie między umiejscowieniem piramid na Ziemi i Marsie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.