Od Ślęży do Wielkiej Piramidy w Gizie. Czy ezoteryka i archeologia mogą ze sobą współpracować

Andrzej Wójcikiewicz

Prezentacja będzie dotyczyła historii zaangażowania polskich Fundacji Dar Światowida (2004 – 2013) oraz Mądrość Narodów w badaniach w Polsce i w Egipcie w latach 2005 – 2011, zaczynając od wykopalisk na Ślęży, poprzez badania GPR na terenie Trzech Piramid w Gizie oraz wykopalisk na terenie nekropolii w Hawarze w poszukiwaniu labiryntu Herodota. Szczytowym wydarzeniem tego okresu była organizacja przez Fundację Dar Światowida Ceremonii, która odbyła się w dniu 11 listopada 2011 roku o godz. 11:00 (tzw. Ceremonia 11.11.11.) w Wielkiej Piramidzie w Gizie.

W dalszej części prezentacji przedstawiona zostanie działalność Fundacji Mądrość Narodów od 2013 roku do teraz. Będzie to próba znalezienia odpowiedzi na pytania: czy Planeta Ziemia rzeczywiście kieruje się w stronę Piątego Wymiaru oraz jaką rolę w tym procesie może spełniać Wielka Piramida i setki innych piramid znajdujących się na całej kuli ziemskiej.

Teraz czytasz: Od Ślęży do Wielkiej Piramidy w Gizie. Czy ezoteryka i archeologia mogą ze sobą współpracować

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.